Akşehir Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım, Kasko Yardım
Konya Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım, Kasko Yardım Hizmetleri

Ülkemizin her bölgesinde araç bulunduğu gibi bu araçların yollarda kalması durumunda da oto kurtarma, oto çekici, oto yol yardım gibi hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Böyle durumlarda Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Oto Yol Yardım Konya ilinde siz değerli sürücü, şirket, firma, dernek vb. yolda kalan araçlarınıza, güvenli, en hızlı ve özveri ile yol yardım işleri yapmaktadır.

Konya da Oto Kurtarma Yol Yardım
Araçları ile yola çıkan sürücülerin ne zaman başlarına ne geleceği bilinmeyen araç arızaları, sürücüler tarafından yapılamadığı zamanlarda, araçların yola devam etmesini sağlamak için yol yardım firmalarına başvurulmaktadır. Oto çekme hizmeti veren firmalar yollarda kalan araçların yolculuklarına devam etmesini sağlamak amacı ile araçlara yollarda bakım ve tamirat yapmaktadırlar. Arızları daha büyük olan ve yollarda tamir yapılmasına imkan bulunmayan araçlar en yakında bulunan oto kurtarıcı, oto çekici veya yol yardıma ihtiyaç duymakta ve araçlarını en yakın hizmet alacağı servise veya tamirhaneye ulaştırmak istemektedirler. Biz Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım olarak sizlere bu ihtiyaç anınızda en hızlı, en güvenilir, en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizinde aracınız Konya ve çevresi il ve ilçelerde arıza yapar, kaza geçirir, yol yardıma ihtiyaç duyarsa, bir telefon kadar uzak Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardıma en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İletişim kanallarımız içerisinde web sitemizi, telefon numaramızı ve WhatsApp acil numaramızı kullanabilirsiniz. Çok uygun ücretler ile size Oto Kurtarma, Oto Çekici, Oto Yol Yardım hizmeti sunmaktayız.

Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım Hizmetlerinde her türlü araç için oto çekici aracımız bulunmaktadır. Ayrıca Akşehir de yediemin araç deposu olarak ve kasko yardım hizmeti vermekteyiz.

Araçlarınızın taşınması esnasında tüm güvenlik önlemleri alınarak iş yapılmaktadır. Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım, en yakın oto kurtarıcı, en yakın oto çekici, en yakın yol yardım ile otomobil, ticari araç, ağır ticari araç, forklift, iş makinası vb. tüm araçlara da kurtarıcı ve araç taşıma hizmeti vermektedir. Akşehir Erten oto arızalarınızda, yolda kaldığınız zamanlarda gece gündüz, 7 gün 24 saat destek ve acil yol yardımı ulaştırmaktadır.

Bizlere Konya ve çevresi il ve ilçelerden, www.ertenotokurtarma.com sitemizden Oto Kurtarma Acil WhatsApp hattından konum ve yer bilgisi için 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşa bilirsiniz.

Oto çekici kurtarma hizmetleri için Konya Erten Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım olarak binek, kamyonet, minibüs, midibüs, otobüs, kamyon ve ağır vasıta araçlarına hizmet verebilecek tüm vasıta ve ekipmanlarımız vardır.

Ayrıca firmamızdan, aracınız kaza ya da arıza yaptığında en kısa sürede uygun fiyata oto kiralama hizmeti ihtiyacı duyduğunuzda araba kiralama şirketlerinin iletişim bilgileri hakkında yardım da alabilirsiniz.

Sizinde tercihiniz Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri

Konya Oto Kurtarma, Oto Çekici, Yol Yardım Telefon Numaraları
Cep Telefonu : 0531 741 1011
Cep Telefonu : 0542 435 5945
İş Telefonu : 0332 812 1111
Otopark : 0332 812 9696
E-posta : ertenotokurtarma@gmail.com
Menü
Call Now Button