Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri

Günün 24 saati yol yardım hizmeti veren “Erten Oto Kurtarma”, son model ve sigortalı araçlarıyla araç çekme, kurtarma, taşıma hizmetlerini kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ile oto kurtarma alanında faaliyet gösteren firmamız “Konya ili Akşehir ilçesi ve Çevresi Oto Kurtarma Yol Yardım” olarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Akşehir Erten Oto Kurtarma, Akşehir Erten Vinç Kiralama, Akşehir Erten, Akşehir Oto Kurtarma, Akşehir Vinç, Akşehir Nakliyat

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Ayrıca; Erten Vinç Hizmetleri ile de siz değerli müşterilerimizin vinç taleplerinde yardımcı olmaktayız.

İşimizin teknik ve güvenlik açısından gerektirdiği tüm bilinç ve sorumluluğa sahip bir ekip olarak yıllardır özveri ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Ağır nakliye işlemleri, totem ve tabela montaj hizmetleri, Prefabrik Yapı Montaj ve Demontaj işlemleri, Araç kurtarma ve nakliye işlemleri, sepetli platform işlemleri, elektrik direği dikim işlemleri, mobil vinç, hiyap vinç, sepetli platform, forklift ve daha bir çok vinç hizmeti adına tüm taleplerinizi özenle yerine getiriyoruz.

Oto kurtarma hizmetinde olduğu gibi vinç kiralama hizmetinde de Konya ili Akşehir ilçesi merkez olmak üzere tüm çevre il ve ilçelere vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetlerinin kalitesinin asıl nedeni, genç ve profesyonel ekibimizin, bilgi birikimleri ve deneyimleri, sorumlu oldukları alanlarda konularına tamamen hakim olmaları ile teknolojiyi kullanabilen bir ekip olmasıdır.

Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri kurulduğu yıldan bugüne kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti  7 gün 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek için çalışıyor.

Firmamızın araç çekici ve vinç filosu, günün ihtiyaçlarına uygun, teknolojik seviyesi yüksek, Türkiye’nin her yerine hizmet götürebilen araçlarla hizmet vermektedir.

Konya ili Akşehir ilçesi başta olmak üzere, Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetlerine ait araçlar ve personel müşterilerine en kısa sürede ulaşıp ve güvenli kurtarma, vinç, ayrıca nakliye hizmetini sunmaktadır.

Ayrıca merkezimize yakın olan Konya, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Isparta ve ülkemizin diğer tüm illeri ile Ilgın, Yunak, Sarayönü, Kadınhanı, Doğanhisar, Yunak, Çeltik, Ladik, Sultandağı, Çay, Bolvadin, Emirdağ, Yalvaç, Şarkikaraağaç, Gelendost, Polatlı ve diğer tüm ilçelerimize; oto yol yardım, oto kurtarma, kurtarıcı hizmeti, vinç hizmeti, vinç kiralama hizmeti, kasko yol yardım, oto park, yediemin işletmeciliği vb. faaliyet alanlarında en hızlı, 7/24, en kaliteli, en profesyonel hizmeti Erten Oto Kurtarma ve Vinç olarak sağlamaktayız.

Akşehir Erten Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri sizin için;

 • Bu Zor Anınızda Sizin Rahatınız için Biz Çok Çalışıyoruz
 • Ekonomik Fiyat Garantisi Sunuyoruz
 • % 100 Memnuniyet ve Garantili Hizmet
 • Araçlarınızı bulunduğu noktadan alıp varış noktasına sorunsuz olarak teslim etmekteyiz …
 • Erten Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmeti.
 • Erten Oto Kurtarıcı ve Oto Çekici Olarak Profesyonel Çekici Hizmeti.
 • Anında Müdahale ile profesyonel Ekibi Kadrosu ile Oto Çekici Hizmeti.
 • Akşehir ve Çevresinde Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti.
 • Konya ve Çevresinde Oto Kurtarma ve Çekici Hizmeti.
 • Acil Oto Kurtarıcı ve Acil Oto Çekici Hizmeti ile yerinde müdahale ile aracınıza herhangi bir zarar gelmeden Oto Kurtarma Hizmeti.
 • Akü Takviyesi ile araçlarınıza çalıştırma hizmeti veriyoruz.
 • 7 Gün 24 Saat eksiksiz üstün performans, son model araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sektörde öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz.
 • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyuyoruz.
 • Çalışanlarımızın kaliteli hizmet üretmesine ve eğitimlerine dikkat ediyoruz.
Menü
Call Now Button